Головна > Новини > Зміст

Кілька причин працівників люблять сітчасті крісла

Nov 24, 2017

logo168745.png

Забезпечення комфортності працівників під час роботи - це важливий аспект для того, щоб вони були щасливими. Взагалі, щасливі співробітники є більш продуктивними працівниками, тому забезпечення щастя працівників робить хороший діловий сенс. Хоча керівники не мають належного контролю над настрою працівників, існує багато можливостей, які вони можуть зробити, щоб зробити працівників комфортними під час роботи. Одним з найважливіших способів досягнення цього є надання відповідних меблів, а стільці - однією з найважливіших меблів.

Ті, хто відповідає за оформлення офісу, мають кілька варіантів, коли мова заходить про крісла. Працівники, як правило, надають перевагу сітчастим кріслам, тому покупці офісних меблів повинні їх розглянути. Перш ніж виходити та купувати сітчасті крісла, покупці повинні бути добре знайомі як з перевагами, так і з можливостями сітчастих стільців. Деякі функції роблять кращу роботу, ніж інші, щодо надання переваг, які працівники люблять щодо сітчастих стільців. Тому покупці з більшою ймовірністю купують правильні сітчасті крісла для своїх співробітників, якщо вони розуміють як переваги, так і особливості стільців.

Переваги сітчастих стільців

Забезпечення комфортності роботи працівників має важливе значення для підвищення продуктивності та морального стану. Якщо працівники відчувають фізичну засмученість, вони, швидше за все, працюють нижче свого потенціалу. Забезпечення працівників правильними кріслами - це один із способів забезпечення комфорту, а стільці офісних офісів мають ряд переваг перед м'якими кріслами. Знайомство з перевагами сітчастих стільців допомагає офісним менеджерам зрозуміти, чому співробітники люблять ці типи стільців, і підкреслює важливість оснащення офісу з ними.

1. Вентиляція

Основна перевага, яку пропонують сітчасті стільці, - це їх вентиляція. Конструкція сітчастої сітки на спині стільця забезпечує повітряний потік за спиною працівника, допомагаючи охороняти працівників, коли вони сидять і працюють. Повністю оббиті крісла призводять до потрапляння тепла в тілі працівників, що призводить до того, що працівник потік. Наявність зволоженої поверхні незручно багатьом людям. Завдяки вентиляції спини людини сітчастий стілець зберігає цю людину прохолодно, сухий і свіжий. Точно так само, як багато людей вважають за краще носити сандалі в теплу погоду, щоб сухими ногами, працівники вважають за краще сидіти в сітчастих кріслах, щоб залишити сухі спинки.

2. Мінімальне обслуговування

Клієнту не тільки дає працівник сухий і комфортніше, але і відсутність поту також призводить до меншого технічного обслуговування стільця. Піт може замочити в оббивці, забарвлюючи його і вставляючи неприємний запах з плином часу. Це не проблема з сітчастими стільцями. Оскільки спини працівників залишаються сухими, мало чого треба чистити сітчасті крісла, щоб вони виглядали і добре пахли. Багато співробітників вважають за краще настільки чистим середовищем, наскільки це можливо, тому чистота сітчастих стільців - це велика привабливість.

3. Міцність

Це може бути важко повірити, але тонкі сидіння сидіння спини на сітчасті стільці досить довговічні. Тканина тісно тісна і міцна, тому багато років вичавлюється. Навпаки, повністю оббиті крісла можуть отримати сльози в їх оббивці, а підкладка може згладити, роблячи ці стільці як носитими, так і незручними. Багато сітчастих стільців також використовують жорсткі пластикові або металеві каркаси, щоб утримувати сітку ткацтво, і ці компоненти підвищують довговічність цих стільців. Працівники насолоджуються відчуттям, що вони використовують нові меблі, а тривала стійкість сітчастих стільців дає таке відчуття співробітникам протягом тривалого періоду часу.

4. Стиль

Стиль сітчастих стільців також приваблює працівників. Сітчасті стільці мають сучасний вигляд завдяки своїм тонким профілем. Вони виглядають як мінімалістські, і оформлення офісу з ними допомагає створити відчуття, що офіс знаходиться на першому плані. Декорація офісів важлива багатьом співробітникам, тому офіс із сітчастими стільцями - це хороший спосіб створити таку атмосферу сучасного почуття, яку цінують багато працівників.

5. Підтримка

Іншою важливою перевагою сітчастих стільців є підтримка, яку вони надають тим, хто сидить у них. Більшість сітчастих стільців є ергономічною формою, а сітка спина вигнута таким чином, що це змушує працівника сидіти з хорошим позором. Цей ергономічний дизайн допомагає обслуговувати працівників комфортно протягом робочого дня, запобігаючи виникненню зворотного болю, який може негативно вплинути на вистави працівників. Більшість сітчастих крісел також дуже настроюються, і співробітники, як вміти налаштувати свої стільці, щоб відповідати їхнім сидінням переваг. Налаштовуваність сітчастих крісел також допомагає забезпечити максимальну підтримку незалежно від розмірів людини, що сидить у них.

Особливості кабінету сітки

Коли вони зрозуміють причини, чому співробітники люблять сітчасті стільці, ті, хто відповідає за оформлення офісу, можуть почати купувати ці крісла. Важливо, щоб вони звернули увагу на деякі особливості сітчастих стільців, щоб гарантувати, що вони купують ті, які повинні зробити працівників комфортним та щасливим.

Висота сидіння

Сітчасті стільці мають три різні варіанти висоти сидінь: нижня спина, середина спини та висока спинка. У наведеній нижче таблиці пояснюються характеристики кожного з цих варіантів.

Висота сидіння Характеристика
Низькорівневий Верхня частина спинки сидіння зазвичай закінчується трохи нижче лопаток працівника; Спинки призначені для роботи, в якій співробітники працюють у своїх робочих місцях і постійно нахиляються вперед
Середина повернення Приходь до плечей або трохи нижче; Для працівників, яким потрібна велика підтримка впродовж робочого дня; Ідеально підходить для працівників, що друкують на комп'ютерах більшу частину дня
Високорівневий Піднімісь над плечима і може навіть мати підголовник; Як правило, виконуються керівні крісла, що додають додатковий комфорт для постійних зустрічей та частих сольних мозкових штурмів

Характер повсякденної відповідальності працівників значною мірою визначає, які відповідні рівні задньої висоти для них, що робить відносно легко прийняти рішення щодо покупки щодо цієї функції.

Регулювання

Багато сітчастих стільців дуже регульовані, і, як зазначено вище, це важливо для забезпечення достатньої підтримки працівників. Потрібно принаймні бути можливим регулювати висоту сидіння крісла для розміщення різної довжини ноги. Деякі сітчасті стільці також оснащені регульованими сидіннями, що дозволяють працівникам зрушити їх вгору і вниз по залізниці. Можливо також можна налаштувати суму, яку працівники зможуть відкинути назад у кріслі, а також висоту підлокітників. Також слід мати можливість регулювати рівні підголівника для тих стільців, які мають підголовники.

Вага ємності

Важливою особливістю звернути увагу є вага ємності. Сітчасті стільці мають максимальну вагу, яку вони призначені для утримання, і це число може відрізнятися від моделі стільця до моделі крісла. Усі продавці сітчастих стільців повинні зробити цю інформацію доступною для покупців, тому що купівля стільця з неадекватною підтримкою ваги може призвести до розбитого крісла та нещасливого працівника.