Головна > Новини > Зміст

Ідея дизайну про стільці Інтернет-ігор, скільки ви знаєте про 2018 рік?

Apr 07, 2018

Електричний стілець - це електронні спортивні сидіння, які називаються електричним стільцем . Це місце, спеціально призначене для учасників конкурсів відеоігор. Кафедра електричного змагання широко використовувалась в інтернет-кафе, особливо інтернет-кафе з особливими сферами, всілякі конкурентоспроможні стільці та стільці, а також більше не існує ігрового місця, але також дуже високий ергономічний, сприятливий для здоров'я.

Від оригінальної концепції дизайну до теперішнього готового стільця, вимоги та залежність кафедри змагань стільця Internet bar постійно шукають нових досягнень. І, нарешті, машинний стілець зараз виходить, і тепер ми приходимо поговорити про концепцію дизайну інтернет-брусок " Електричний стілець" .

Багато інтернет-барів стільців зі стільцями у виробництві та дизайні виробів відповідають концепції дизайну автомобільного сидіння, мають тісний зв'язок з автомобілем, своєрідну інтерпретацію атмосфери швидкості та пристрасті та динамічний стиль оптимізації, випуск смаку конкурентної конкуренції, це джерело дизайнерського духу.

Перш за все, зовнішній вигляд електричного крісла на сітку відрізняється за зовнішнім виглядом, зовнішній вигляд - кора, а нижня має еластичність, тому мета цієї дії може забезпечити ефект від потовиділення, зносостійкості та подряпин; по-друге, гуманізований двосторонній підлокітник можна вибрати, будь то вибір інженерного пластику або губки високої щільності, антипати штучна шкіра, все не добре. Адреса Ігрове крісло для Інтернету може вниз нахиляти, вільний час мікро лежачи і переглядати фільми, зручні та міцні.

Гарна інтернет-бар Електричний стілець на додаток до дизайну міцний і довговічний, на додаток до хорошого відчуття сидіння, також дуже важливий, тому це може зменшити чиста втома мережевих черв'яків, чиста санітарія також дуже зручна, так звана чисті, сміття цілком поняття. У барі Інтернету колір стільця змагань є дуже необов'язковим, чорний, червоний - частіше, крім характеристик жовтого та зеленого кольору, деякі клієнти дуже чутливі до кольору панелі в Інтернеті та стільки кольорів може не тільки прикрасити все середовище інтернет-бару, але і може зробити їх вибором.